چه کتابی برای پولدار شدن مناسب است؟

این روزها گوشه  و کنار در بین جوانان زیاد این سوال  را میشنوم .((چطور پولدار شوم؟))سوالی که این نیاز را می رساند که به  منبعی نیاز دارند که انگیزه و قدرت لازم را به آنها بدهند تابتوانند به خواسته هایشان برسند . نیازمند انگیزه هستند و دنبال کتابی که در این راه سخت بتواند به آنها کمک کند . در این مقاله سعی کردم تعدادی کتاب انگیزشی و ثروت سازی را خدمت شما معرفی کنم ،شاید در طی مسیر بتواند کمکی به شما بکند . 

پول خوشبختی نمی آورد اما بی پولی حتما بدبختی خواهد آورد این را تولستوی گفته پس بیایید با هم منطقی باشیم و حرف های شعاری نزنیم .

1-پدر پولدار ،پدر بی پول اثر رابرت کیوساکی–کتابی به قلم رابرت کیوساکی و شارون لچر و جزو 10 کتاب پر فروش دنیا در سال 2016 بوده است .نویسنده کتاب داستان دو پدر را می گوید یکی پدر خودش و یکی پدر دوستش .یکی معتقد است عشق به پول ریشه همه ی بدی هاست و دیگری می گفت نبود  پول ریشه همه بدی هاست .ترکیب این دو  نظریه متفاوت باعث  شد که این کتاب متمایز شود .و در آخر شما را به این نتیجه می رساند که پول  آنقدر  ارززش ندارد که برایش کار کنید ،کاری کنید که پول به خدمت شما بیاید .

2-راز ثروت اثر دکترجو ویتالی–کتاب در مورد بخشش صحبت می کند بخشش پول به کسانی که کمک تان میکنند دنیای درونی شما را لطیف تر میکند .  این پول را باید به کسانی ببخشید که الهام بخش زندگی شما هستند و به شما خدمت می کنند .پول را ببخشید بدون اینکه انتظار بازگشت آنرا داشته باشید اما این را بدانید که پول تان چند برابر باز  می گردد .

3-ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج کلاسون – این کتاب یک مجموعه آموزشی درباره امور مالی با عنوان موفقیت مالی است که روش های جذب ثروت را آموزش می دهد .این کتاب روش های پول  در آوردن را نشان نمی دهد در عوض روش های حفظ و مدیریت پول هایی که وارد زندگیمان می شوند را برایمان تشریح می کند.

4- 21راز میلیونرهای خود ساخته اثر برایان تریسی –کتاب  شامل ایده ها و راهبردهایی است که جایگاه پرش به سوی موفقیت های مالی را برای همگان فراهم می سازد . شامل یک سری اصول ساده ، مؤثر و تقریبا آسان  است .هر میلیونر خودساخته به طور متوسط 2الی 3 بار ورشکست یا تقریبا ورشکست شده است .اما از  فرصت های مناسب استفاده کرده اند و آن را تبدیل به موفقیت مالی کرده اند.

5-تمام  روش های پولدار شدن اثر علی اکبر علیزاده – علیزاده در این کتاب می خواهد  با استفادهاز تجریات خود موفقیت مالی خود  را در قالب ماجراهایی کوتاه توضیح دهد . او در نهایت با جمله  ای از رابرت کیوساکی وضعیت مالی خودش را متحول کرد : ((اگر میخواهید به موفقیت مالی برسید باید روش مخصوص خودتان را پیدا کنید ))

امیدوارم از مطالعه متن فوق بتوانید انتخاب مناسبی داشته باشید و با به کارگیری روشهای هرکتاب هرچه زودتر به موفقیت های مالی برسید .