وبلاگ


در این بخش سعی ما این است که مطالبی را با شما به اشتراک بگذاریم که در انتخاب کتاب ها به شما کمک کند تا بتوانید تجربه خرید خوبی داشته باشید.


نکات خواندنی کتاب( چهار میثاق)

نکات خواندنی کتاب( چهار میثاق)

این کتاب خرد نامه ی مردمان سرخ است آمریکای مرکزی است که با نگارش این کتاب سعی در انتقال مفاهیم والای انسانی ،از نسل های گذشته به نسل حاضر و آینده را دارد  او سعی کرده با ودیعه گذاشتن باورهای بنیادی که جهان را پاک تر و روشن تر می کند .

معرفی کتابهای پر فروش درزمینه خودشناسی

معرفی کتابهای پر فروش درزمینه خودشناسی

انسان تا زمانی که شخصیت خود را نشناسد همواره با مشکلی بزرگ روبرو است که تمام آنها را به شکل مشکلات بیرونی تحمیلی می بیند که در نهایت منجر به آسیب و شکست فرد خواهد شد، در حالی که رشته حل مشکل در خود اوست

چه کتابهایی برای پولدار شدن مناسب است؟

چه کتابهایی برای پولدار شدن مناسب است؟

این روزها گوشه  و کنار در بین جوانان زیاد این سوال  را میشنوم .((چطور پولدار شوم؟))سوالی که این نیاز را می رساند که به  منبعی نیاز دارند که انگیزه و قدرت لازم را به آنها بدهند تابتوانند به خواسته هایشان برسند . نیازمند انگیزه هستند و دنبال کتابی که در این راه سخت بتواند به آنها کمک کند . در این مقاله سعی کردم تعدادی کتاب انگیزشی و ثروت سازی را خدمت شما معرفی کنم ،شاید در طی مسیر بتواند کمکی به شما بکند .

بهترین کتابهای روانشناسی که باید خواند چیست؟

بهترین کتابهای روانشناسی که باید خواند چیست؟

اگر در لحظه ای از زندگی تون قرار دارید که فکر می کنید باید تغییر کنید بهترین راه  مطالعه کتاب های روانشناسی هست . اول باید بدونید که تغییری که دنبالش هستید تو چه زمینه ای هست (برای موفقیت یا برای ازدواج یا برای اعتماد به نفس) و دوم اینکه باید بدونید می خواید خودتون رو تغییر بدید یا اینکه فقط شرایط رو بسنجید و بر  اساس شرایط تصمیم مهمی بگیرید .ما باید بهترین خودمون باشیم و در کنارش با نزدیکانمون ارتباط برقرار کنیم .اگر شما همسری هستید که دنبال شرایط بهتر در زندگی زناشویی هستید یا بعنوان یک زن دنبال بهترین نسخه خودتون هستید یا اینکه می خواید در جامعه اعتماد به نفس بالایی داشته باشید یا اینکه خدای نکرده شکست عشقی خوردید و دنبال التیام زخم هاتون هستید پیشنهاد ما به شما مطالعه کتاب های زیر هست دلیل و نکات مهمش رو در ادامه بهتون میگیم .

بهترین کتاب برای مطالعه چیست؟

بهترین کتاب برای مطالعه چیست؟

من اینجا یک سری کتاب که می شود باآنها زندگی کرد را خدمتتان معرفی میکنم کتاب های آموزنده با متنی روان که احتمالا شما هم به آن علاقه مند شوید. امیدوارم از مطالعه آنها حس خوبی بگیرید و باز هم به دیگران معرفی کنید.

کتاب خواندن را با چه کتابی شروع کنیم؟

کتاب خواندن را با چه کتابی شروع کنیم؟

اول باید ژانر مورد علاقه تان را پیدا کنید و نویسنده محبوبتان را از میان نظرات خواننده ها بشناسید. برای شروع توصیه می کنیم که سراغ رمان هایی کلاسیک بروید، کتابهایی که در قرن 18 و 19 میلادی نوشته شده اند و خیلی ساده، کوتاه و زیبا پیش می روند. بعد از خواندن این آثار، خواندن کتاب های فلسفی، که مغز را درگیر کند و خواندنش برای هر ایرانی لازم است را پیشنهاد می کنیم.

نکات خواندنی کتاب (عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست)

نکات خواندنی کتاب (عیبی ندارد اگر حالت خوش نیست)

فقدان و سوگ دیدگاهمان را تغییر می دهد. دنیای ما برای همیشه تغییر کرده است و هیچ راهی نیست که بخواهیم به دنیای قبل مان برگردیم. یگانه وظیفهء درونی شما ایجاد نقشه ای جدید و دقیق است. مگان هوشمندانه می گوید:« ما اینجا نیستیم که درد خود را برطرف کنیم، بلکه اینجاییم که بر آن مرحم بگذاریم»

دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...