قانون قهرمانان

درس‌هایی برگرفته از زندگی‌هایی پربار

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: سناتور تیم اسکات، اولین سناتور آفریقایی-آمریکایی ا... رالف جانسون جان خود را فدای یک هدف اصیل کرد؛ نه جن...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:ویلیام اچ.مک ریون مترجم:مهدی عزیزی ناشر:میلکان تعداد صفحه:112
28,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

قهرمانان چه کسانی هستند؟ آن‌ها چطور زندگی کرده‌اند؟ چه ویژگی برجسته و شاخصی در وجودشان بوده که آن‌ها را به قهرمان بدل کرده است؟ اگر از شما بپرسند قهرمان زندگی شما کیست؟ نام چه کسی را می‌برید؟شاید جالب باشد بدانیم که قهرمانانه رفتار کردن، به رفتارهای لحظه‌ای ما و تصمیماتی که در یک آن می‌گیریم بستگی ندارد، بلکه مجموعه ویژگی‌ها و صفات اخلاقی که همیشه از خود بروز می‌دهیم است که از ما یک قهرمان واقعی می‌سازد. کسی که فداکار است، شجاعت به خرج می‌دهد، صداقت دارد و فروتنی و تواضع در وجودش نهادینه شده است. این ویژگی‌ها به علاوه هزاران ویژگی مثبت دیگر است که از ما یک قهرمان می‌سازد.

خلاصه کتاب
سناتور تیم اسکات، اولین سناتور آفریقایی-آمریکایی از ایالت کارولینای جنوبی، در سخنرانی خود در این مراسم گفت: «رالف جانسون میراثی به جا گذاشت که می‌تواند تا ابد ادامه یابد. او دیدگاهی داشت که همه باید از آن استقبال کنیم؛ اینکه در کنار هم بهتر هستیم. او جان خود را برای هدفی بزرگ‌تر فدا کرد. این جوهرهٔ خدمت است. قهرمانان واقعی ما دیده نمی‌شوند و در ابتدا گمنام هستند، اما برای همیشه در قلب و ذهن ما -و البته امیدوارم که در اعمال ما- زنده خواهند بود.»
رالف جانسون جان خود را فدای یک هدف اصیل کرد؛ نه جنگ ویتنام، بلکه عشق و دوستی مردانی که در کنار او خدمت می‌کردند. این اقدام قهرمانانه در تپه‌ای بسیار دور، زندگی تفنگداران هم‌رزمش را برای همیشه تغییر داد و این میراثی بود که تا ابد باقی خواهد ماند.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:ویلیام اچ.مک ریون
مترجم:مهدی عزیزی
ناشر:میلکان
تعداد صفحه:112

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...