شیرجه زدن در چشمه ی زندگی

راهنمای اجرای ایده‌ها

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: زندگی اسکات هریسون آشفته‌بازاری تمام‌عیار بود. وظی... تا ۲۸ سالگی مرتکب هر نوع فسق‌وفجوری که در زندگی شب...
  • مشخصات: موضوع:مدیریت و کسب و کار نویسنده:تینا سیلیگ مترجم:سارا پورحسنی ناشر:میلکان تعداد صفحه:252
35,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

شیرجه‌زدن در چشمه‌ی زندگی یکی کتاب انگیزشی نوشته تینا سیلیگ است. این اثر درواقع یک کتاب راهنما برای اجرای ایده‌هایی است که در سر دارید.چه ایده شما ایده کارافرینی باشد یا ایده تشکیل یک گروه هنری و...

خلاصه کتاب
زندگی اسکات هریسون آشفته‌بازاری تمام‌عیار بود. وظیفهٔ او ترغیب دیگران برای رفتن به کلوبی شبانه و نوشیدن تا حد ممکن بود. او پس از ده سال تبلیغ‌کردن برای این کلوب کاملاً بدبخت شده بود و آدم‌هایی دوروبرش را گرفته بودند که به آن‌ها دستهٔ درب‌وداغون‌ها می‌گوید. او در سخنرانی‌اش در استنفورد گفت:
تا ۲۸ سالگی مرتکب هر نوع فسق‌وفجوری که در زندگی شبانه وجود دارد و به ذهن‌تان می‌رسد، شدم! روزی دو پاکت و نصفی سیگار می‌کشیدم، به‌حد افراط می‌نوشیدم، معتاد به کوکائین و ام‌دی‌ام‌ای و اِکس بودم، در دام قمار و هرزه‌نگاری و کلوب استریپ هم افتاده بودم؛ اما خوشبختانه بعد از گذشت ده سال از خواب غفلت بیدار شدم. در پونتا دل استهٔ امریکای جنوبی بودم که ناگهان متوجه شدم تنها آدم بدبختی نیستم که می‌شناسم، بلکه بدترین آدمی هستم که می‌شناسم! منظورم این است که خودخواه‌تر و مفت‌خورتر از من وجود نداشت. متوجه شدم آن‌چه بعد از مرگم بر جای می‌گذارم خاطرهٔ آدمی است که مهمانی راه می‌انداخت و مردم را مست می‌کرد و همه‌جا خرابی و آشفتگی به بار می‌آورد.
مشخصات
موضوع:مدیریت و کسب و کار
نویسنده:تینا سیلیگ
مترجم:سارا پورحسنی
ناشر:میلکان
تعداد صفحه:252

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...