معجزه سپاس‌گزاری

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: باشگاه برای تقویت یک عضله انجام می‌دهیم، «نگر... سپس راندا برن در کتاب معجزه شکرگزاری پیشنهاد می‌کن...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:راندا برن مترجم:سیما فرجی ناشر:نسل نو اندیش تعداد صفحه:259
179,900 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

این روزها کمتر کسی در دنیا وجود دارد که بابت نعمت‌هایی که دارد، خداوند را شکر کند. در واقع ساختار تبلیغات و شبکه‌های اجتماعی به گونه‌ای است که بیشتر به هر کدام از ما کمبودها و نداشته‌های ما گوشزد می‌شود. هدف نهایی هم این است که بیشتر و بیشتر خرید کنیم و مصرف کنیم تا چرخ اقتصاد لیبرال بیشتر از هر زمانی بچرخد و سرمایه‌داران هرروز پولدارتر شوند.

خلاصه کتاب
باشگاه برای تقویت یک عضله انجام می‌دهیم، «نگرش سپاسگزاری» را به دست بیاوریم. قبل از شروع تمرین روزانه، اولین چیزی که راندا برن توصیه می‌کند این است که در مورد خواسته‌های خود دقیق باشیم. تقسیم زندگی ما به دسته‌بندی‌های مختلف، دقیقا آنچه را که ما می‌خواهیم توصیف می‌کند. خود او کار، پول، ثروت، روابط، خواسته‌های شخصی و چیزهای مادی را پیشنهاد می‌کند.
سپس راندا برن در کتاب معجزه شکرگزاری پیشنهاد می‌کند که هر روز صبح، ده چیزی را که به خاطر آن‌ها سپاسگزاریم (ده مورد برتر ما) فهرست کنیم، و سپس بنویسیم که چرا برای آنها سپاسگزاریم! فکر کردن به اینکه چرا برای چیزی سپاسگزار هستیم واقعا به تمرکز ذهن و تجربه قدردانی واقعی کمک می‌کند. او همچنین پیشنهاد می‌کند که از سنگ قدردانی استفاده کنیم. سنگ قدردانی می‌تواند یک سنگ ریزه یا سنگ صاف باشد که می‌توانیم آن را در کف دست خود نگه داریم، یا آن را در کنار تخت خود نگه داریم و هر شب به اتفاقی که در آن روز افتاده است فکر کنیم و برای آن شکرگزاری کنیم. این اعمال قدردانی روزانه افکار مثبت را در ذهن ما تقویت می‌کند و زندگی بهتری پیش روی ما قرار می‌دهد.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:راندا برن
مترجم:سیما فرجی
ناشر:نسل نو اندیش
تعداد صفحه:259

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...