کنترل‏ ذهن‏

تکنیک‌های رسیدن به سطح موفقیت ذهنی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: می‌دانیم که خشم واکنشی منفی همراه با احساس رنجش و...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:خوزه‏ سیلوا مترجم:مجید پزشکی ناشر:نسل نو اندیش تعداد صفحه:367
199,900 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

«کنترل ذهن (تکنیک‌های رسیدن به سطح موفقیت ذهنی)» نوشته خوزه سیلوا (-۱۹۱۴)، فراروان‌شناس و مبدع روش معالجه سیلوا و برت گلدمن است. چگونگی مهار و کنترل ذهن و شیوه‌های بهره‌برداری از نیروی بی‌کران آن دانش نوپایی است که دیرزمانی از پدیداری آن نمی‌گذرد. خوزه سیلوا یکی از اندیشمندانی است که با ‌آن‌که در هیچ مدرسه و کلاس درسی شرکت نکرده‌است، درس‌های بسیاری درباره دانش کنترل ذهن برای آموختن به ما دارد. «متد کنترل ذهن سیلوا» امروز در بیش از صد و سی کشور دنیا ـ و از جمله در ایران ـ آموزش داده می‌شود و تاکنون میلیون‌ها تن با بهره‌برداری از این شیوه و کنترل ذهنشان توانسته‌اند به دستاوردهایی بزرگ و چشم‌گیر دست یابند.

خلاصه کتاب
می‌دانیم که خشم واکنشی منفی همراه با احساس رنجش و دلخوری شدید است؛ بنابراین قطب مخالف خشم واکنشی مثبت همراه با احساس لذت و دلخوشی شدید خواهد بود. اگر بخواهیم از مقیاس دوقطبی کمک بگیریم، خشم در انتهای قطب منفی و لذت در انتهای قطب مثبت این مقیاس قرار خواهد گرفت. میانه این مقیاس نیز منطقه‌ خنثی خواهد بود؛ منطقه‌ای که نه به واکنش مثبت تعلق خواهد داشت و نه به واکنش منفی. اگر درجه به درجه از قطب منفی مقیاس به میانه آن پیش برویم، رفته‌رفته از شدت خشم کاسته خواهد شد و در میانه مقیاس، دیگر اثری از خشم نخواهد بود. با ورود به قطب مثبت، و حرکت به سوی انتهای آن، احساس لذت اندک اندک بیشتر و بیشتر خواهد شد.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:خوزه‏ سیلوا
مترجم:مجید پزشکی
ناشر:نسل نو اندیش
تعداد صفحه:367

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...