افکار منفی را رها کن

آرامش ذهن و خوشبختی را در هر روز زندگی‌ات پیدا کن

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: حتی قبل از اینکه از رختخواب بیرون بیایید شروع می‌ش... ساعتتان زنگ می‌خورد و همه‌چیز آغاز می‌شود. گوشی خو... سوار ماشینتان می‌شوید و فقط فرصت دارید به محل کار... افکار از این شاخه به آن شاخه می‌پرند تا اینکه - بو... سورپرایز! شما همهٔ آن لحظات را از دست دادید. از لحظه‌ای که بیدار شدید، شروع کردید به فعالیت و ح...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:نینا یوروال-کیت پتریو مترجم:الهه علوی ناشر:کوله پشتی تعداد صفحه:304
110,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب افکار منفی را رها کن کتابی است که به ما کمک می‌کند تا لحظه اکنون را زندگی کنیم چراکه به قول سهراب «زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است...»حتما همه ما می‌دانیم که افکار منفی چطور می‌توانند بر ابعاد و جنبه‌های مختلف زندگی ما تاثیر بگذارند و همه ما به اینکه باید برای حذف افکار منفی از زندگی خود کاری کنیم، آگاهیم. مشکل و مسئله اصلی این است که روش کار را نمی‌دانیم. ما چطور می‌توانیم وقتی استرس بر ما هجوم می‌آورد آن را کنترل کنیم؟

خلاصه کتاب
حتی قبل از اینکه از رختخواب بیرون بیایید شروع می‌شود.
ساعتتان زنگ می‌خورد و همه‌چیز آغاز می‌شود. گوشی خود را کنترل می‌کنید و می‌بینید بعد از اینکه خوابتان برده است، چهارده ایمیل جدید به صندوق ورودی ایمیل‌هایتان شیرجه زده‌اند: «لعنتی! هنوز روز شروع نشده عقب افتادم.» چند ثانیه فرصت دارید تا در اینستاگرام بچرخید، وضعیت هوا را بررسی کنید، دندان‌هایتان را مسواک بزنید، حمام کنید، لباس بپوشید، لنگهٔ جورابتان را پیدا کنید، یک تکه نان تُست بردارید و راه بیفتید.
سوار ماشینتان می‌شوید و فقط فرصت دارید به محل کار برسید. لعنتی! همین که شروع می‌کنید به رانندگی، مجموعه‌ای از افکار در ذهنتان رژه می‌روند: «اوه! فراموش کردم گزارش رو برای جامال۲ آماده کنم. صبر کن ببینم! تولد پسرخاله‌م روز بیست‌ودوم بود یا بیست‌وسوم؟ نباید دیشب اون ساندویچ یخ‌زده رو می‌خوردم، الان حس می‌کنم کمی بی‌حالم. تا تعطیلات چند روز مونده؟ باید برای فلان کار خیلی زود برنامه‌ریزی کنم. اوه! باید مالیات‌ها رو طبقه‌بندی کنم...»
افکار از این شاخه به آن شاخه می‌پرند تا اینکه - بوووم! - به محل کار خود می‌رسید. یادتان می‌آید چگونه رسیدید؟ همهٔ آن دقایق کجا رفتند؟ از لحظه‌ای که ساعتتان زنگ زد تا لحظه‌ای که روی صندلی محل کار خود نشستید؟
سورپرایز! شما همهٔ آن لحظات را از دست دادید.
از لحظه‌ای که بیدار شدید، شروع کردید به فعالیت و حتی توانستید تمام آن نگرانی‌ها را به مشغلهٔ زندگی‌تان اضافه کنید. رفقا! حسابی به خودتان استرس وارد کردید.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:نینا یوروال-کیت پتریو
مترجم:الهه علوی
ناشر:کوله پشتی
تعداد صفحه:304

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...