سه زن

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • مشخصات: اسکارلت الکساندر چشمانش را محکم بست، برای جلوگیری... توماس عزیز نمی‌دانم کجا هستی و شک دارم هرگز این نامه را بخوان... برای همیشه مال توام....
175,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ثریا ام. لین در کتاب سه زن داستانی عاشقانه با پس زمینه جنگ جهانی دوم نوشته است. او به عشق، دوستی و تلاش برای زندگی سه زن اشاره کرده است. سه زن از سه جای مختلف که همگی به دلیل شرایط خاص زندگی‌شان با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و تلاش می‌کنند تا بهترین کاری که از دستشان برمی‌آید را انجام دهند. اسکارلت، دختری اهل لندن و از خانواده‌ی مرفه است که در پی بی‌خبری از نامزدش به مناطق جنگی سفر می‌کند. الی دختری ایرلندی است که سابقه‌ی کار پرستاری دارد و بسیار مهربان است و نفر سوم، لوسی است. پرستاری با تجربه و کارکشته. هر سه در نورماندی مستقر می‌شوند و با شدت یافتن جنگ، تمام وقتشان را به سربازان خسته و مجروح اختصاص می‌دهند.

مشخصات
اسکارلت الکساندر چشمانش را محکم بست، برای جلوگیری از سوز سردی که پوست صورتش را لمس می‌کرد، یک دستش را بالا گرفت. نامه‌ای را بین انگشتانش گرفته و منتظر رها کردنش بود؛ زیرا هیچ آدرسی برای ارسالش نداشت، هیچ راهی برای دانستن اینکه در صورت ارسال، نامزدش آن را دریافت می‌کند وجود نداشت. کلمات را از حفظ بود، آن‌ها را چندین‌بار خوانده بود، طوری‌که مطمئن بود هرگز فراموششان نخواهد کرد.
توماس عزیز
نمی‌دانم کجا هستی و شک دارم هرگز این نامه را بخوانی، اما می‌خواهم بدانی هرگز از تلاش برای یافتنت دست نخواهم کشید. ای کاش در دوران دیگری زندگی می‌کردیم، کاش همین حالا ازدواج کرده بودیم و یک خانواده داشتیم و مجبور نبودی این‌چنین شجاعانه برای کشورمان مبارزه کنی. با خودم می‌گویم، یک روز به این‌ها به‌عنوان یک خاطرهٔ دور نگاه خواهیم کرد. در جمع فرزندانمان، داستان‌هایی از دوران قبل از بازگشتت به زندگی ما تعریف می‌کنیم؛ زمانی‌که دیگران می‌گفتند خودم را برای شنیدن بدترین اخبار آماده کنم.
برای همیشه مال توام....

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...