فصل بعدی زندگی ات را طراحی کن

چطور رؤیاهایتان را بشناسید و زندگی‌تان را بازسازی کنید

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: ترس از ناشناخته‌ها، ترس از امتحان راهی جدید، ترس ا... ترس واقعی می‌تواند ما را ناتوان کند و مانع حرکتمان... ترس واقعی آن ترس جسمیِ ناخوشایندی است که وقتی فرزن...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:دبی تراویس مترجم:هدیه جامعی ناشر:کوله پشتی تعداد صفحه:192
60,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

شما در زندگی خود به جایی می‌رسید که باید برای مرحله بعدی زندگی که پیش رویتان است تصمیم‌گیری کنید. تصمیم بگیرید که باقی راه را به همان سبک و سیاق گذشته بروید یا تغییر مسیر دهید. اگر چرخش و تغییر را انتخب کنید باید برایش برنامه‌ریزی داشته باشید و مهم‌تر از همه جرئت و جسارت رویاپزدازی داشته باشید. در این کتاب دبی تراویس به شما می‌آموزد که  چطور جرئت رویاپردازی برای فصل بعدی زندگی تان را داشته باشید و چطور رویاهایتان را دنبال کنید. او در این کتاب علاوه بر پرداختن به رویاها به شما هفت راه برای یافتن اشتیاق در زندگی و ده فرمان برای موفقیت در مسیر رسیدن به رویاها می‌دهد.

خلاصه کتاب
ترس از ناشناخته‌ها، ترس از امتحان راهی جدید، ترس از هرگونه تغییر برای همه‌مان اتفاق افتاده است. قرارگرفتن سرِ دوراهی می‌تواند به‌شدت ترسناک باشد؛ اما بیایید ترس را کنار بگذاریم.
ترس واقعی می‌تواند ما را ناتوان کند و مانع حرکتمان شود؛ اما درعین‌حال می‌تواند ما را رو به جلو هل دهد و وادار به عمل کند. اگر در حیاط‌خلوتتان با شیر درنده‌ای گیر افتاده باشید، ممکن است لحظه‌ای خشکتان بزند و بی‌حرکت بمانید؛ اما بعد، ترس باعث می‌شود قبل از آنکه طعمهٔ شیر شوید، از آنجا بیرون بدوید! ترس واقعی این کار را می‌کند.
ترس واقعی آن ترس جسمیِ ناخوشایندی است که وقتی فرزندتان مریض می‌شود یا وقتی اجاره و نوبت وامتان عقب می‌افتد و با احتمال ازدست‌دادن خانه‌تان مواجه می‌شوید یا وقتی احساس سردی به شما نهیب می‌زند که شریک‌زندگی‌تان دارد به شما خیانت می‌کند و رابطه‌تان احتمالاً روبه‌پایان است، شما را فرامی‌گیرد. ترس را نمی‌توان کنترل کرد؛ اگر بانک اعلام کند ملکی را که به گرو گذاشته‌اید، ضبط می‌کند، ترس آن‌قدر شب‌ها بی‌خوابتان می‌کند تا اینکه بالاخره راه‌حلی برای کنترل اوضاع پیدا کنید. می‌توانید برای بهبودی فرزند بیمارتان تمام تلاشتان را بکنید؛ اما بهبودی او دست خدا و دکترهاست، نه شما. حتی نمی‌توانید ترس خیانت احتمالی شریک‌زندگی‌تان را کنترل کنید. ترس در این شرایط شما را دربرمی‌گیرد؛ اما درنهایت با احساس‌هایی دیگر جایگزین خواهد شد.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:دبی تراویس
مترجم:هدیه جامعی
ناشر:کوله پشتی
تعداد صفحه:192

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...