دست و پا باش

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: خوشبختی، مربی است اکنون با هم به بررسی برخی نصایح جدی مربی‌گونه می‌پ... من هیچ‌وقت این‌گونه فکر نکرده‌ام که می‌توانم به‌عن... داشتن این نقش بدون کمک خداوند و راهنمایی‌های او، ه...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:نیک وویچیچ مترجم:محمد صداقتی جهرمی ناشر:کوله پشتی تعداد صفحه:208
45,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

 نیک وویچیچ سخنرانی موفق است که از لحاظ جسمی با تمامی افراد جهان متفاوت است. تفاوتی جسمانی که به تمایزی رفتاری تبدیل شده است. نیک وویچیچ متولد استرالیاست و به علت ابتلا به یک بیماری نادر در هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده است. در کودکی متوجه شد که هیچ شباهتی با دیگر کودکان ندارد. او دست نداشت، پا نداشت و دلیلی هم برای خوشحالی نداشت. هم‌کلاسی‌هایش او را مسخره می‌کردند و روزبه‌روز بر ناراحتی‌هایش افزوده می‌شد. هر چند در کودکی دچار افسردگی شده بود، اما کم‌کم و با کمک پدر و مادرش آموخت تا قابلیت‌هایش را افزایش دهد.

خلاصه کتاب
خوشبختی، مربی است
اکنون با هم به بررسی برخی نصایح جدی مربی‌گونه می‌پردازیم. من معتقدم که همهٔ معتقدان این وظیفه را برعهده دارند تا به‌عنوان یک مربی مذهبی ایفای نقش کنند و همهٔ افراد معتقد یا غیرمعتقد دیگر را راهنمایی کنند. آنها می‌بایست تا زمانی که آن افراد وارد مسیر الهی شوند، استوار در این راه قدم بردارند.
من هیچ‌وقت این‌گونه فکر نکرده‌ام که می‌توانم به‌عنوان یک مربی، اعتقاد را ترویج کنم، مگر آنکه جوان‌ترها درخواست کرده‌اند تا آنها را نصیحت یا راهنمایی کنم. من در سنین نوجوانی و اوایل بیست‌سالگی، درحال ساخت حرفه و شغل حرفه‌ای خودم بودم. همواره خودم را یک دانش‌آموز دانسته‌ام نه یک معلم. از زمانی که با اعتقادات و ایمان، بزرگ شدم، رشد کردم و هدفم را گسترش دادم، ترویج و تبلیغ به‌طور طبیعی به طرف من می‌آمد. همان مواقعی که توسط جوان‌ترهایی که می‌خواستند سخنران‌های عمومی، مبلغان مذهبی و بشارت‌دهنده شوند، محاصره می‌شدم. در سی‌سالگی متوجه شدم بدون آنکه متوجه باشم، مبلغ مذهبی دیگر افراد شده‌ام. درحقیقت به اندازهٔ کافی تجربه داشتم تا بتوانم دیگران را در این مسیر یاری دهم.
داشتن این نقش بدون کمک خداوند و راهنمایی‌های او، هیچ‌گونه ارزشی ندارد. ایفای نقش به‌عنوان یک مربی همیشه آسان نیست، زیرا من نیز انسانی هستم که کامل نیست. من صرفاً تلاش می‌کنم تا بهترین خودم باشم و امیدوارم تا مسیر رشد اعتقادی را هر روز بهتر و پرقدرت‌تر بپیمایم. «دستورالعمل را به یک مرد عاقل بدهید و او عاقل‌تر خواهد شد. به یک مرد نیکوکار بیاموزید و او دانشش را افزایش خواهد داد.»
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:نیک وویچیچ
مترجم:محمد صداقتی جهرمی
ناشر:کوله پشتی
تعداد صفحه:208

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...