مثبت فکر کن

با مثبت‌گرایی زندگی خود را متحول کنید و دنیا را تغییر دهید

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: رهبری مثبت‌گرا، یعنی مشاهده و ساختن آینده‌ای بهتر... زمانی، جنگ ستارگان تنها یک ایده در ذهن جرج لوکاس۳۸...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:جان گوردون مترجم:امیر حسین فاضلی مقدم ناشر:کوله پشتی تعداد صفحه:184
120,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

 جان گوردون، نویسنده کتاب اتوبوس انرژی، در این اثرش درباره رهبری مثبت‌گرا سخن می‌گوید. او می‌گوید انرژی مثبتی که رهبران با تیمشان به اشتراک می‌گذارند بسیار مهم است و در نهایت دستاوردهای تیم هم بسیار برجسته و مثبت خواهد شد. رهبران با انرژی مثبت خود استعدادها را به سوی خویش جذب می‌کنند و در نتیجه افراد بیشتر خود را وقف اهداف سازمان و تیمی خواهند کرد. او در این کتاب ثابت می‌کند که مثبت‌گرایی، چیزی بیش از یک حس مثبت درونی است. مثبت‌گرایی زندگی را تغییر می‌دهد و یک مزیت رقابتی در ورزش، کسب‌وکار و سیاست محسوب می‌شود.

خلاصه کتاب
رهبری مثبت‌گرا، یعنی مشاهده و ساختن آینده‌ای بهتر و درخشان‌تر. رهبری مثبت‌گرا، یعنی ابتکار، تحول، ساختن، بهبودبخشیدن، پروراندن، دگرگونی در آموزش، در سلامت، در تجارت، در نوع فرمانداری، در فناوری، در طراحی، در ارتباطات، در شهرها، در حمل‌ونقل و هر جنبهٔ دیگری از زندگی و جهانی که در آن زندگی می‌کنیم. وقتی رهبران ایده‌های شجاعانه، خیال‌پردازی‌های بلندپروازانه و رؤیاهای به نظر غیرممکن خود را به اشتراک می‌گذارند شاید با تمسخر برخی مواجه شوند، ولی ایده‌ها، خیال‌بافی‌ها و رؤیاپردازی‌ها محصولی است از رهبران مثبت‌گرا که آینده را می‌سازد و جهان را دچار تغییر می‌کند.
زمانی، جنگ ستارگان تنها یک ایده در ذهن جرج لوکاس۳۸ بود، ولی امروز این ایده، با قدرت خودنمایی می‌کند. جی کی رولینگ۳۹ در ابتدا فقط یک تصور دربارهٔ هری پاتر در ذهن داشت، اما اکنون هری پاتر بدل به عضوی از جامعه‌مان شده است. جان اف کندی در فکر فرستادن یک نفر به کرهٔ ماه بود. رونالد ریگان پیش از فروریختن دیوار برلین، این فکر را در ذهن می‌پروراند. پیش از آنکه همگان درگیر استفاده از آی‌پاد و آیفون شوند، استیو جابز این دو را در ذهنش تصور می‌کرد. آبراهام لینکلن رؤیای یک آمریکای متحد را در سر می‌پروراند. مارتین لوتر کینگ، در فکر دنیایی با عدالت و مساوات بود. جرج واشنگتن هم تصوراتی همچون انقلاب و آزادی در ذهن داشت.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:جان گوردون
مترجم:امیر حسین فاضلی مقدم
ناشر:کوله پشتی
تعداد صفحه:184

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...