بزن به هدف

پول بیشتری کسب کن، به اندام ایده‌آلت برس، روابطی عالی بساز و زندگی‌ات را در دست بگیر

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: خیلی راحت بود که با چهار ماشین و یک ساعت رولکس همه... من کسانی را که به‌خاطرشان کار می‌کردم تا نیازهایشا... در دفترم حاضر می‌شدم و از موضوعی به موضوع دیگر می‌... برخی از این حرکت‌ها از قبل برنامه‌ریزی شده بود، خی... زنم می‌دانست که از آن «مردهای قبل از ساعت پنج... هدفم بازنشستگی در سی‌سالگی بود. درآمد ماهانه صدوپنجاه هزار دلاری هدفم بود. ما در مسیرمان درحالِ حرکت بودیم تا اینکه روزی اتفا... هرج‌ومرج غالب شد. همه‌چیز را از دست دادم.
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:شان ویلن مترجم:حسین گازر ناشر:کوله پشتی تعداد صفحه:96
15,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب بزن به هدف نوشته شان ویلن است این کتاب را حسین گازر ترجمه کرده است. در این کتاب یاد می‌گیرید چگونه پول بیشتری کسب کنید، به اندام ایده‌آلتان برسید، روابطی عالی بسازید و زندگیتان را در دست بگیرید.

خلاصه کتاب
خیلی راحت بود که با چهار ماشین و یک ساعت رولکس همهٔ اطرافیانت را سرِ کار بگذاری، اما زندگی من یک هرج‌ومرج واقعی بود.
من کسانی را که به‌خاطرشان کار می‌کردم تا نیازهایشان را برآورده کنم، کنار خود داشتم، اما تهِ همهٔ اینها، چیزی اشتباه بود.
در دفترم حاضر می‌شدم و از موضوعی به موضوع دیگر می‌پریدم، از این جلسه به آن جلسه، چندین کارمند داشتم که دائماً فَک می‌زدند.
برخی از این حرکت‌ها از قبل برنامه‌ریزی شده بود، خیلی‌ها هم نه.
زنم می‌دانست که از آن «مردهای قبل از ساعت پنج عصر برای شام خانه بیا» نیستم چون خیر سرم یک شرکت داشتم. من یک کارآفرین بودم. قبلاً این‌طور فکر می‌کردیم که چندین سال، روزی بیست ساعت کار کنیم تا بقیهٔ زندگی را تأمین کنیم. الان سخت کار کنیم تا بعداً پول همهٔ تفریحات و لذت‌ها را داشته باشیم.
هدفم بازنشستگی در سی‌سالگی بود.
درآمد ماهانه صدوپنجاه هزار دلاری هدفم بود.
ما در مسیرمان درحالِ حرکت بودیم تا اینکه روزی اتفاقی افتاد.
هرج‌ومرج غالب شد.
همه‌چیز را از دست دادم.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:شان ویلن
مترجم:حسین گازر
ناشر:کوله پشتی
تعداد صفحه:96

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...