التیام روح زن

شیوه مقابله با آسیب‌های عاطفی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: به‌راستی روحم تنها نزد خداوند به آرامش می‌رسد و رس... روح یک زن بسیار مرموز است، زیرا به چشم دیده نمی‌شو... جان یک زن جایی است که روح، هنگام تولد مجدد او وارد... می‌دانیم خداوند مایهٔ آرامش محض است، پس وقتی در جا...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:جویس مایر مترجم:غزال بیگی ناشر:کوله پشتی تعداد صفحه:200
120,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

آیا زنی که به‌دلیل شرایط زندگی‌اش یا به‌وسیلهٔ شخص موردعلاقه و اعتمادش به‌شدت آسیب دیده است می‌تواند التیام یابد؟ قلب و روحش می‌تواند بهبود یابد؟ می‌تواند بازهم عاشق شود و اعتماد کند؟ جویس مایر به عنوان زنی که در زندگی آسیب‌های فراوان دیده« به‌وسیلهٔ پدرش موردتجاوز قرار گرفته، مادرش ترکم کرده و همسر اولش فریبش داد، بدون هیچ تردیدی به شما می‌گوید «بله!»اگر درحال‌حاضر با روح و احساس آسیب‌دیده به‌عنوان فردی تنها، دوست‌نداشتنی و درک‌نشده زندگی می‌کنید مایر به شما قول می‌دهد همیشه در این حال باقی نمی‌مانید. او در این کتاب با تکیه بر کلام خداوند و با در نظر گرفتن جنبه‌هایی از کتاب آسمانی که در مورد التیام یافتن احساسات است با شما سخن می‌گوید.

خلاصه کتاب
به‌راستی روحم تنها نزد خداوند به آرامش می‌رسد و رستگاری‌ام از جانب اوست.
روح یک زن بسیار مرموز است، زیرا به چشم دیده نمی‌شود و به‌ندرت، حتی به‌وسیلهٔ خود زنان درک می‌شود. روح جایگاه مهمی در ماهیت کلی‌مان دارد. ما می‌دانیم بدنمان چگونه است، چون همهٔ ما همیشه در آینه به آن نگاه می‌کنیم. ممکن است آنچه را می‌بینیم دوست نداشته باشیم، اما دست‌کم می‌دانیم ظاهرمان چگونه است. همهٔ ما موجوداتی معنوی هستیم که یک روح داریم و در یک جسم زندگی می‌کنیم. خودِ درونی شما از جان و روح تشکیل شده و خودِ بیرونی شما جسمتان است.
جان یک زن جایی است که روح، هنگام تولد مجدد او وارد آن شده و به آن زندگی می‌بخشد. وقتی زن خداوند را به‌عنوان ناجی خود می‌پذیرد، جانش تبدیل به محلی برای نفوذ او می‌شود و آنگاه که جان انسان برای وجود خداوند منزه نباشد، با نفوذ او تقدس می‌یابد. درواقع ما هرآنچه را که برای زندگی شگفت‌انگیز در آن برهه نیاز داریم دریافت می‌کنیم، اما اگر آگاهی کافی نداشته باشیم به زمان بیشتر و مطالعهٔ سخت و جدی‌تر کلام خداوند برای درک بیشتر آن نیازمندیم؛ و حتی پس‌از آگاهی از داشته‌هایمان هنوز به تصمیم‌گیری‌های متناسب با آن نیازمندیم. آگاهی مرحلهٔ اول است، اما پس‌ازآن، مرحلهٔ دوم هم باید باشد تا به دانسته‌های خود عمل کنیم.
می‌دانیم خداوند مایهٔ آرامش محض است، پس وقتی در جان زنی نفوذ کند که وجودش متعلق به خداست، آن زن باوجود نگرانی، اضطراب و عواطف متغیر بازهم از آرامش برخوردار است. متغیربودن به معنای ناپایداری، پیش‌بینی‌ناپذیری، تناقض، تحویل‌پذیری یا بوالهوس‌بودن است. اگر زن تصمیم بگیرد که دیگر به این شیوه، یعنی تحت‌کنترل شرایط خود، زندگی و رفتار نکند، پس روند بازآموزی بخش عاطفی روح خود را تحت‌هدایت خداوند که در وجودش نفوذ کرده است، شروع خواهد کرد. پس لازم است برای قدرت‌یافتن به خداوند تکیه کند و اگر بیش‌ازحد مستقل باشد، این روند به کمی زمان نیاز دارد و می‌تواند شامل چندین بار تلاش ناموفق به‌منظور حفظ آرامش به هنگام طوفان‌های زندگی پیش‌از مشاهدهٔ تغییراتش باشد.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:جویس مایر
مترجم:غزال بیگی
ناشر:کوله پشتی
تعداد صفحه:200

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...