در غم فقدان پدرم

یادداشت‌هایی بر سوگ و اندوه

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: از دست دادن عزیزان، اندوه و فقدانی که بعد از آن بر... چیماماندا انگوزی آدیشی در کتاب در غم فقدان پدرم، ی...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:چیماماندا انگوزی آدیشی مترجم:الهام عبادی ناشر:کوله پشتی تعداد صفحه:64
15,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
خلاصه کتاب
از دست دادن عزیزان، اندوه و فقدانی که بعد از آن بر وجود انسان مستولی می‌شود، دردی که انسان در زندگی خود در هر لحظه احساس می‌کند و ناامیدی و غم فراگیری که در لحظه لحظه زندگی پیدا می‌شود، سخت است. مواجه شدن با غم از دست دادن عزیزان شجاعت بسیار زیادی می‌طلبد و البته انسان باید آگاه باشد که تمام این رنج را باید تحمل کرد و روزهای سوگ را گذراند. اما آیا این روزها و شب‌های سیاه پایانی دارند؟
چیماماندا انگوزی آدیشی در کتاب در غم فقدان پدرم، یادداشت‌هایی بر سوگ و اندوه نوشته است. یادداشت‌هایی که برای همه ما آشناست. احساساتی که او تجربه کرده است، برای تمام افرادی که کسی را از دست داده‌اند، حسی آشناست. با خواندن این کتاب درمی‌یابیم که تنها نیستیم. همین تنها نبودن ما کمک بزرگ و زیادی می‌کند که به خودمان کمک کنیم تا زودتر از وضعیت سختمان خارج شویم. علاوه بر این، راهی که او برای روبه‌رو شدن با غمش انتخاب کرده است، ممکن است کمکی برای مشکل ما نیز باشد.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:چیماماندا انگوزی آدیشی
مترجم:الهام عبادی
ناشر:کوله پشتی
تعداد صفحه:64

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...