آخرین شیطان

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: سینگر یک یهودی است و مذهب در تمام داستان‌های این ک... در داستان دیگری از این کتاب، شیطان از یک ابر شیطان...
  • مشخصات: موضوع:داستان نویسنده:ایساک باشویس زینگر مترجم:سپاس ریوندی ناشر:ماهی تعداد صفحه:184
125,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب آخرین شیطان نوشته ایزاک بشویس سینگر است. این کتاب مجموعه‌ایی از چند داستان کوتاه است که سپاس ریوندی به فارسی ترجمه کرده است. این کتاب داستان‌‌های جذاب است که شما را با خود همراه می‌کند.  

خلاصه کتاب
سینگر یک یهودی است و مذهب در تمام داستان‌های این کتاب کاملا قابل مشاهده است و در اکثر قسمت‌های داستان‌ها شیطان حضور دارد و معمولا یک حکم دینی نقض می‌شود. و در ادامه داستان به تفسیر همین نقض می‌پردازد. داستان خون، درباره نحوه کشتن حیوانات و غذای حلال است، داستان در مورد قصابی است که علاقه زیادی به کشتن و ذبح حیوانات دارد در واقع علاقه به خون ریختن دارد و به همین دلیل شهوت در او زنده می‌شود و در مسیر گناه قرار می‌گیرد و …
در داستان دیگری از این کتاب، شیطان از یک ابر شیطان یا همان شاه شیطان‌ها دستور می‌گیرد و اوامر او را اطاعت می‌کند. کار او به گناه کشاندن خاخام‌ یک شهر است زیرا بقیه شیطان‌ها در این ماموریت ناکام مانده‌اند. این کتاب دارای ۹ داستان کوتاه به نام‌های: ماجراهای من در مقام یک ایده‌آلیست، پاپ زیدلوس اول، زیر تیغ، خون، ینتل، طلبه‌ی یشیوا، طایبله و شیطانش، آخرین شیطان و یاخیدا و یخیدا است.
مشخصات
موضوع:داستان
نویسنده:ایساک باشویس زینگر
مترجم:سپاس ریوندی
ناشر:ماهی
تعداد صفحه:184

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...