سندروم دختر خوب

ده قدم تا رسیدن به قدرت و پایان دادن به آزارها

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: بورلی اِنگِل، روان‌پزشک و روان‌درمانگر مطرح آمریکا... کتاب سندروم دختر خوب نتیجهٔ بررسی مسائل و معضلات ص... از جا بلند شوید، رشد و ترقی خود را از دیگران مستقل...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی عمومی نویسنده:بورلی انگل مترجم:الهام احمدزاده ناشر:نون تعداد صفحه:288
179,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کتاب سندروم دختر خوب نوشتهٔ بورلی انگل با ترجمهٔ الهام احمدزاده در نشر نون چاپ شده است. اِنگِل با معرفی گونه‌های مختلف دختران خوب به شما کمک می‌کند دریابید آیا از این سندروم رنج می‌برید یا نه و با ارائهٔ توصیه‌های خردمندانه و تمرینات و نسخه‌های عملی، گام‌به‌گام، به شما می‌آموزد خود واقعی‌تان را بپذیرید و قاطعانه به دیگران نشان دهید کجا به حریم شما تجاوز و از شما سوءاستفاده کرده‌اند.

خلاصه کتاب
بورلی اِنگِل، روان‌پزشک و روان‌درمانگر مطرح آمریکایی، بیش از سی و پنج سال است در زمینهٔ کمک به قربانیان سوءاستفاده‌های جنسی، جسمی و عاطفی و نیز در حوزهٔ مسائل زنان فعالیت می‌کند. کتاب‌های او بارها نامزد دریافت جوایز گوناگون، ازجمله جایزهٔ بهترین کتاب برای زندگی بهتر، بوده‌اند و به زبان‌های بسیاری ترجمه شده‌اند. او بارها در برنامه‌های تلویزیونی مطرحی چون برنامهٔ اُپرا وینفری حضور داشته است.
کتاب سندروم دختر خوب نتیجهٔ بررسی مسائل و معضلات صدها زنی است که برای دریافت مشاوره به بورلی اِنگِل مراجعه کرده‌اند، زنانی که تنها راه‌حل برای دوست داشته شدن و جلب توجه و رضایت اطرافیان را در خوب بودن می‌بینند، زنانی که با خوب بودن این پیام را به اطرافیان خود منتقل می‌کنند که حدومرز مشخص روانی یا فیزیکی با دیگران ندارند و نمی‌توانند در برابر درخواست اطرافیان از وقت، انرژی و حریم خود دفاع کنند.
از جا بلند شوید، رشد و ترقی خود را از دیگران مستقل کنید و جسارت و ارادهٔ لازم برای تبدیل‌شدن از یک دختر خوب به یک زن قدرتمند را بیابید.
مشخصات
موضوع:روانشناسی عمومی
نویسنده:بورلی انگل
مترجم:الهام احمدزاده
ناشر:نون
تعداد صفحه:288

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...