بادبادک باز

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: ماشین خاکستری آقای طاهری را دو ردیف آن طرف تر از م... با کفش صندل. موهایش را از پشت به شکل لاله جمع کرده... گفتم(( سلام. ببخشید مزاحم شدم ، قصد مزاحمت نداشتم... ((سلام.)) گفتم (( امروز تیمسار صاحب تشریف ندارند؟)) گوش هایم...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:خالد حسینی مترجم:زیبا گنجی ناشر:مروارید تعداد صفحه:320
130,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

اثری شگفت انگیز...این داستان از جنس آن داستان های فراموش نشدنی است که تا سال ها با شما خواهد ماند.این رمان استثنایی تمام درونمایه های مهم ادبیات و زندگی را در بر میگیرد:عشق،افتخار،گناه،ترس،رستگاری...این کتاب برایم چنان تاثیر گذار بود که تا مدتها هرچیزی که بعد از آن میخواندم بی روح به نظرم می رسید.» بادبادک باز اولین رمان افغانی است که به زبان انگلیسی نوشته شده و داستانی تمام عیار را از خانواده،عشق و دوستی نقل میکند که تا قبل از آن در ادبیات داستانی سابقه نداشته است.

خلاصه کتاب
ماشین خاکستری آقای طاهری را دو ردیف آن طرف تر از مال خودمان ، کنار کیوسکی که انبه می فروخت ، دیدم. ثریا تنها بود و کتاب می خواند. امروز با پیراهن سفید تابستانی و بلند .
با کفش صندل. موهایش را از پشت به شکل لاله جمع کرده بود. قصد این بود که باز هم فقط از جلویش رد شوم و خیال کردم رد شدم که یک دفعه دیدم کنار رومیزی سفید آقای طاهری ایستاده ام و از این طرف بیگودی ها و کراوات های کهنه ، به ثریا چشم دوخته ام . سرش را بلند کرد.
گفتم(( سلام. ببخشید مزاحم شدم ، قصد مزاحمت نداشتم .))
((سلام.))
گفتم (( امروز تیمسار صاحب تشریف ندارند؟)) گوش هایم داشتند داغ می شدند. قادر نبودم به چشم هایش نگاه کنم.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:خالد حسینی
مترجم:زیبا گنجی
ناشر:مروارید
تعداد صفحه:320

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...