شور زندگی

داستان رنج‌ها و تلاش‌های نابغه ای که دیوانه‌اش می پنداشتند

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • خلاصه کتاب: شور زندگی، روایت زندگی ونسان ون گوگ است. تاکنون هی...
  • مشخصات: موضوع:روانشناسی و موفقیت نویسنده:ایروینگ استون مترجم:ابوالحسن تهامی ناشر:نگاه تعداد صفحه:606
345,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

شور زندگی، روایت زندگی ونسان ون‌گوگ است. تاکنون هیچ نقاشی همچون ون‌گوگ چنین برانگیختۀ قدرت خلاقه ویرانگر خود نبوده است و هرگز طغیان درونی خلاقیت بدین‌گونه او را از رسیدن به سرخوشی و نیک‌بختی باز نداشته است.

خلاصه کتاب
شور زندگی، روایت زندگی ونسان ون گوگ است. تاکنون هیچ نقاشی همچون ون گوگ چنین برانگیخته قدرت خلاقه ویرانگر خود نبوده است و هرگز طغیان درونی خلاقیت بدین گونه او را از رسیدن به سرخوشی و نیک بختی باز نداشته است. ونسان ون گوگ هنرمندی نابغه بود و زندگی‌اش، کشمکشی وقفه‌ناپذیر با فقر و نومیدی و جنون شور زندگی، فضای پاریس پسا امپرسیونیستی را ماهرانه به تصویر می‌کشد و رهیافت ون گوگ به جهان هنر و فرآیند تحول او را باز می‌آفریند. در این کتاب، زندگی ون گوگ نه‌تنها در جایگاه یک نقاش مطرح بلکه به‌عنوان شخصیتی یگانه روایت می‌شود که تمام عمر خود را در سختی و مرارت اما سرشار از حب حیات س پری کرد و ازاین‌رو سرگذشت او به رمانی سرشار از احساسات عمیق انسانی و شگفتی‌های زندگی بدل شده است.
مشخصات
موضوع:روانشناسی و موفقیت
نویسنده:ایروینگ استون
مترجم:ابوالحسن تهامی
ناشر:نگاه
تعداد صفحه:606

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...